Automaty, výdejníky, watelcoolery - vodovodní řád POU

Výdejníky vody s připojením na vodovodní řad POU

Hygienické výdejníky na vodu (watercoolery, aquamaty) s připojením na vodovodní řad  (POU - Point of Use) zajistí ve Vaší kanceláři, podniku, firmě, čekárně, pracovisti či ambulanci vodu chlazenou - na osvěžení v horkých dnech nebo vodu horkou - pro přípravu kávy či čaje a to vše během pár vteřin.

Než se voda dostane do našich vodovodních sítí, musí projít úpravou ve vodárnách (dezinfekce, chlor, čištění) a vydat se na dlouhou pouť vodovodními sítěmi, které jsou často staré a nevyhovující.

Naše aquamaty mají v sobě zabudovaný filtrační systém, díky kterému dochází k úpravě vody z vodovodní sítě, aniž by vodu demineralizoval. Filtry v zásadě zbavují vodu pachu a příchuti chloru, odstraňují drobné nečistoty v podobě organických či anorganických látek (sirovodík, choramin, těžké kovy, apod. ) a zlepšují chuť vody.

Mezi hlavní funkce výdejníků patří chlazení cca na 5°C i ohřevu cca na 95°C.

Hlavní výhodou je, že nemusíte skladovat barely, sledovat jejich stav a množství. Další předností je nízká spotřeba el. energie a bezhlučný provoz. Pokud jste tedy zastáncem pitné vody z vodovodu, tento typ výdejníku Vám umožní za nízké náklady zajistit pitný režim.

 

Filtrování produktů

Cena od:
do: Kč  
VÝDEJNÍK NA VODU/AQUAMAT AQUARIUS, vodovoní řad POU

VÝDEJNÍK NA VODU/AQUAMAT AQUARIUS, vodovoní řad POU

Představujeme Vám automat na vodu ( výdejník, aquamat , watercooler ) Aquarius od  společnosti OASIS , tento jednoduchý avšak praktický bílý výdejník, který lze napojit na vodovodní řád. Přináší do Vašich kanceláři filtrovanou vodu pokojovou a chlazenou. Zajistí tak pitný režim Vám i Vašim zaměstnancům.

 
8 990,00 Kč
Výdejník na vodu QUARRTZ, vodovoní řad POU

Výdejník na vodu QUARRTZ, vodovoní řad POU

Quarrtz  je moderní, elegantní výdejník s přípojením na vodovodní řád s dokonalým designem z vysoce kvalitního nerezového kabinetu a černého plastu.

 
9 895,00 Kč

PANUŠKA

Rozvoz pramenité vody (barelová voda),
káva, nápojové automaty

Telefon: +420 603 923 753

E-mail: info@kava-voda.cz

 

Informace

Doprava a platba

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

 

reklama na internetu pro firmy a úpravy www stránek od HIS WORK s.r.o.

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?